:: بروز شده ها
خانه » سرکتاب آنلاین رایگان و فوری با حروف ابجد (سرکتاب پیشگویی آینده آنلاین)

سرکتاب آنلاین رایگان و فوری با حروف ابجد (سرکتاب پیشگویی آینده آنلاین)

سرکتاب ابجدی
سرکتاب آنلاین رایگان با حروف ابجد

سرکتاب آنلاین رایگان

جنسیت:

سرکتاب چیست؟

سرکتاب واقعی روشی است که از قدیم الایام در کتاب های قدیمی برای دیدن طالع افراد ابداع شده است. در این عالم، همه چیز روی حساب و کتاب و نظم خاصی است. حروف ابجد، همیشه یکی از اعجاب انگیز ترین مسائل بوده است و برعقیده خیلی ها هر فردی باتوجه به عدد ابجد اسم و نام مادرش، طالعی دارد که آن طالع برابر نام یکی از برج های فلکی است که هرکدام خصوصیات خودش را دارد.

در خواص و ویژگی های اسماء و اعداد و همچنین کاربردهای حروف ابجد شکی نیست، اما آیا این که واقعا سرکتاب گرفتن روش درست و کاملی است یانه محل اختلاف است و البته اکثر اساتید و اهل فن، آن را تایید نمی کنند و درست نمی دانند.

توجه! این مطلب و کلیه مطالب در دسته فال و طالع بینی تنها جهت سرگرمی و افزایش آگاهی و اطلاعات کاربرانمان میباشد.

همه میدانیم که اعتقاد به فال و طالع بینی و پیشگویی و… کار افراد عاقل نیست و همه چیز در این دنیا با اذن و اجازه خداست.

مثلا فردی با نام محمد و نام مادر حوا، براساس حساب ابجد کبیر، طالعش برج دلو است. حالا شاید بپرسید که چطور برج دلو بدست آمد؟ عدد ابجد محمد در حساب ابجد کبیر میشود ۹۲ و ابجد حوا میشود ۱۰۷. این دو را باهم جمع می‎کنیم که حاصل این جمع میشود ۱۹۹. حالا عدد ۱۹۹ را تقسیم بر ۱۲ می کنیم که باقی مانده این تقسیم، یک عدد بین ۰ تا ۱۲ خواهد شد که در این مثال، این عدد برابر ۱۱ است و طالع این شخص، دلو است.

باقی مانده تقسیم، هر عددی که باشد برابر عدد آن برج به ترتیب زیر است:

۱) حمل ۲) ثور ۳) جوزا ۴) سرطان ۵) اسد ۶) سنبله ۷) میزان ۸) عقرب ۹) قوس ۱۰) جدی ۱۱) دلو ۱۲) حوت ۰) حوت.

طالع بینی چیست؟

طالع بینی از زمان های قدیم، در بین اقوام و جوامع گوناگون وجود داشته و مرسوم بوده است و از معروف ترین آن هم طالع بینی چینی و طالع بینی هندی است که براساس باورهای کهن این اقوام و ملل و افسانه ها ساخته شده است. طالع بینی با سرکتاب فرق دارد. در طالع بینی طالع هرکسی برابر نماد یک حیوان است ک چراکه در طالع بینی هر فردی مطابق با سال تولدش نماد و سمبل یکی از حیوانات را داراست و هر حیوان ماه تولد، خصوصیات و شخصیت خاص خودش را دارد.
طالع برج ها | zoodiac signs

چگونه سرکتاب بگیریم؟

روش گرفتن سرکتاب ابجدی در با یک مثال در بالا ذکر شد اما نیازی به محاسبه نیست، چراکه در بالا و پایین همین مطلب، فرم آنلاین گرفتن سرکاب رایگان فوری رو قرار دادیم و تنها با نوشتن نام و نام مادر هر فردی میتوانید طالع و سرکتاب اون شخص رو ببینید.

سرکتاب گرفتن چیست و از کجا آمده است؟

گرفتن سرکتاب، درواقع ظاهرا توسط قدیمی ها زیاد انجام میشده به این صورت که به محض اینکه مشکلی برای کسی پیش می آمد و یا حتی احساس بدی پیدا میکردند، سریعا به سرکتاب بازکن (آقاسید یا خانم سید) مراجعه میکردند. سید درواقع اصطلاحی است که به افراد دعانویس و یا سرکتاب بازکن گفته میشده است.

بعضی از این افراد که دارای خلوص نیت بوده و واقعا این کاره بودند و دارای طهارت یَد بوده و شرایط و توانایی نوشتن بعضی دعاها و حرزهای معتبر و مناسب را داشتند و ادعیه و احرازی (جمع حرز) را به مردم میدادند تا مشکلاتشان برطرف بشود اما بعضی افراد هم صلاحیت های لازم نداشتند اما با روش هایی افراد ساده لوح را سرکیسه می کردند.

امروزه هم افراد زیادی بدون شناخت و اطلاعات کافی نزد هر دعانویس و رمال و فالگیری میروند و کارشان شده دعا گرفتن برای این و آن مثل افراد زیر:

  • مثلا زنی میرود برای همسرش دعای محبت و یا دعای زبانبند بگیرد چراکه شوهرش بداخلاق است.
  • یا مردی دعای محبت میگیرد تا بتواند دختر موردعلاقه خود را جذب کند.
  • یا مادری برای دخترش دعا میگیرد که بختش باز شود و خواستگار برایش بیاید و ازدواج کند.
  • یا فرد حسودی میرود پیش دعانویس تا کسی را سحر و جادو کند.
  • و…

از این دست موارد زیاد داریم که اما باید بدانید که خیلی از این افراد مورد لعن خدا و پیامبر و فرشتگان الهی قرار میگیرند چراکه هرکاری که از دیگران سلب اختیار کند حرام است.

سرکتاب قدیمی

برای سرکتاب گرفتن در کتاب های قدیمی روش های زیادی ذکر شده که هم با ابجد صغیر و هم با ابجد کبیر انجام میشود. این روش همان سرکتاب قدیمی معروف است که به سرکتاب محمد درویش شهرت دارد.

سرکتاب زنان و مردان

سرکتاب طالع ابجدی زنان و مردان متفاوت است. لذا باید حتما اگر خانم هستید، تیک خانم و اگر آقا هستید، تیک آقا هستم را بزنید تا فالتان درست نمایش داده شود.

برای گرفتن سرکتاب، روی این لینک کلیک کنید تا به باکس سرکتاب منتقل بشوید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *