طالع بینی چینی گاو (خصوصیات متولدین سال گاو)

خصوصیات مرد و زن متولد سال گاو

گاو از نظر شخصیتی بسیار استوار و محکم است. از هر طرف تلسکوپی که رو به طرف گاو گرفته اید نگاه کنید، می بینید که مستقیما روبروی فاجعه ایستاده است و دارد صاف توی چشم آن نگاه می‎کند. هرچند گاوها ممکن است مثل همه ما آه های نومیدانه بکشند و یا دستهایشان را با شور و هیجان رو به آسمان بلند کنند و با بیچارگی در اطراف پرسه بزنند و راه بروند، ولی همیشه از آنن فاجعه سر بر می‎آورند. شما می توانید روی آن حساب کنید.

مهمترین خصلت متولدین سال گاو چیست؟

بطور کلی، گاو کسی نیستکه کاری را سر‎سری انجام بدهد. امکان ندارد او را مشغول صد کار و حرفه ببینید و در هیچ یک از آن‎ها درجه یک و سرآمد نباشد. پیدا کردن کار، پول کافی در آوردن و پیداکردن دوستانی که به موقع به دردش بخورند، چیزهایی هستند که او به اندازه سر سوزنی درباره آنها نگران نیست.

متولدین سال گاو، به هر هدفی که درنظر داشته باشند می‎رسند. آنها نه تنها به شاخ های تیزشان می بالند که به شخم زدن و کار طاقت فرسایی هم که از دست آنها بر می آید متفخرند. زیاد علاقه ای ندارند که جذاب و درخشان به‏نظر برسند و چندان هم اهل پرخاشگری و پرخاشجویی نیستند.

شخصیت گاو

وقتی حرف می زنند که واقعا حرفی برای گفتن داشته باشند. فصاحت ذاتی شان باعث می‎شود که همیشه گوی صحبت را از دیگران بربایند، هرچند گاهی حرفهایشان نیش دار از کار در می آید. نمونه های بسیاری از متولدین سال گاو وجود دارند. خصلت های خوب آن‎ها بقدری زیاد هستند که انسان نمی‏داند از کجا شروع کند.

گاو در اجتماع

در میان دوستان، آشنایان و تمام سطوح اجتماعی، به کسی که در سال گاو به دنیا آمده است دقت کنید و متوجه خواهید شد که او هیچ وقت بازنده نخواهد بود. گاو همیشه می تواند مهار تقدیرش را در دست بگیرد و بر سرنوشت بسیاری از اطرافیانش هم تاثیر تعیین کننده بگذارد.

گاو های معروف

هنگامی که نمودار متولدین صد سال گذشته را بررسی کردم، از تعداد حیرت آور آدمهای موفقی که در سال گاو به دنیا آمده بودند، شگفت زده شدم.
اگر قرار می شد درباره همه آنها مطالبی بنویسم، بخش اعظم صفحات این کتاب به متولدین سال گاو اختصاص پیدا می‏کرد. به جای این کار، فهرست اسامی آن را آوردم. عجیب اینکه اغلب آنها هم مرد بوده اند.

معروفترین شخصبت های متولد سال گاو

نکته جالب اینجاست که درمیان دشمنان قرن بیستم ما، آدولف هیتلر (گاو اردیبهشت متولد 1889) نخستین کسی است که در فهرست متولدین سال گاو می بینیم و از او متنفریم. من مورخ نیستم، بنا بر این دلایلی که برای رفتار هولناک این متولد سال گاو ذکر کرده اند تا آخر عمرم برایم ناشناخته خواهد ماند. کافی است بگویم که نبوغ سرشار او به بیراهه و جنون کشیده شد.

برای مشاهده جنبه زیبای فهرست متولیدن سال گاو خاطرنشان می سازم کهچارلی چاپلین نازنین درست در سال تولد آدولف هیتلر به دنیا آمد. نب.غ سرشار او جنبه هایی از زندگی را روشن کرد و چنان مردم را از ته دل خنداند که جهان تا به حال نظیرش را ندیده است. او به عنوان بازیگر، مرد خانواده و یک شهروند قوی و با اراده، کاری کرد کارستان.

گاوهای توانا

هنگامی که متولد سال گاو تصمیم می‎گیرد کاری کند کاری کند، لغت «نمی‎توانم» کاملا از فرهنگ لغات او حذف می‎شود. او به رغم همه موانع و دشواری ها پیش می‎رود و به هدف می‎رسد.

سال 1913 هم سال جالبی است. در این سال برت لنکستر، ویویان لی، طراح بزرگ لباس اولنگ کاسینی و غول ادبیات جهان، آلبرکامو به دنیا آمدند. حالا متوجه منظورم شدید که وقتی می‎گویم فهرست متولدین سال گاو از کسانی تشکیل شده است که یکشبه ره صد ساله پیموده‏اند، منظورم چیست. گاها قوی، صبور، تیزهوش و با اراده هستند.

به آدم های قدرتمند سال 1925 نگاه کنید: مالکوم ایکس، ویلیام استایرون گوروایدال، ریچاردبرتون، آرت بوخوالد، راسل بیکر، هاوارد بیکر، جانی کارسون، سامی دیویس، جک لمون، پیتر سلرز، جاناتان ولیترز، ویلیام باکلی و لوت فاگ مل تورم.
حالا فهرست سال 1938 را تماشا کنید که اغلبشان در سال 1975به اوج شهرت رسیدند: بیل کازبی، داستین هافمن، رابرت ردفورد و اریک سگال شیک و پیک که با کتاب قصه عشق، در قلب میلیون ها آمریکایی جا دارد.

و اما از جین فاندا و دوری پره‎وین چه بگویم؟ من که جرأت نمی کنم بگویم این خانمها برای رسیدن به آن موفقت های عظیم شانس آورده اند.
همان‎طور که در مقدمه هم ذکر کردم، هیچ‎کس آدم کاملی نیست و گاوها هم از این قاعده مستثنی نیستند. ظاهر متولدین سال گاو، آدم را به اشتباه می اندازد. آنها عمیقا غمگین، پردردسر، حسود و عصبانی به نظر می‎رسند. فقط یک چیز در آنها کاملا بارز است. وقتی زمان انجام کارهای سنگین و پر مشقت می‎رسد، جز آنها به کسی نمی شود اعتماد صد درصد کرد.

گاو ها در رنچ و سختی

آنها انگار برای تحمل رنج، بزرگترین دل دنیا را دارند و در این زمینه حتی ببر قوی و اسب تیزرو هم به پای آنها نمی‎رسند. کار دشوار همیشه گاو را به چالش می‎طلبد و از آن لذت می‎برد. هرچه مشکل و زحمت بیشتر باشد، بهتر و نیروهای او بیشتر بکار گرفته میشوند.
من در ارتباطم با متولدین سال گاو به این نتیجه رسیده ام که سرزنش هیچکس، ازجمله بچه ها نمی تواند سدّ راه آنها شود. فهمیده ام که اگر از گیاهان و میوه های طبیعی تغذیه شوند، به هیچ ویتامینی احتیاج ندارند.

آنها تدارک کنندگان عالی‎ای هستند و شوخ طبعی و طنز قشنگی هم در گفتارشان هست، فقط تا دلتان بخواهد آرام و با طمأنینه کار می‎کنند.
آنها کمتر رعایت آداب و شیکی را میکنند و تا وقتی انسان آنها را خوب نشناخته است، احتمال دارد رفتارشان برخورنده باشد، ولی خیلی زود نشان میدهد که تحمل آنها ارزشش را دارد، چون عاطفه شان اصیل و واقعی است.
اگر با معیارهای آنها جور در بیایید، برایتان همه کاری می‎کنند؛ بچه هایتان را نگه می دارند، برایتان کار پیدا می‎کنند و حتی چک هم می‎کشند.

Leave A Reply

Your email address will not be published.