طالع بینی چینی موش (خصوصیات متولدین سال موش)

موش، Mouse sign، Rabbit Sign، zoodiac طالع متولدین سال موش براساس طالع بینی چینی

mouse years table, سال های موش میلادی و شمسی
موش ها متولدین چه سالهایی هستند؟

شخصیت موش، طالع متولدین سال موش

خصوصیت مرد و زن متولدین سال موش

همه چیزی که آدمها باید درباره موشها بدانند این است که همین که بفهمند آنها واقعاً چه می‌خواهند و از چه چیز خوشنان می‌آید، بلافاصله خود را به شیوه دلپذیری با شما سازگار می‌کنند… ولی وای به وقتی که متوجه این موضوع نشوید، راست شکم‌شان را می‌گیرند و می‌روند و پشت سرشان را هم نگاه نمی‌کنند. موش‌ها هیچ وقت از معیارها و کارهای نصفه نیمه خوششان نمی آید.

مهمترین خصلت موش ها چیست؟

با توجه به طالع بینی چینی‌ها، مهمترین خصلت موش‎ها صداقت و رک‌گویی آنهاست. من دلم می‎خواست این خصلت را به صفات دیگری چون خوش خلقی ربط بدهم. موش‌ها ابدا تاب نمی‌آورند که شاهد وقایعی چون بدرفتاری و بی‌عدالتی به دیگران باشند.

شخصیت موش

موش شخصیت دوگانه‌ای دارد. ظاهراً سخی (سخاوتمند) و دست و دلباز است و بسیار متعادل به نظر می‌رسد و از نظر درونی خودخواهیش به شکل حرص و جمع آوری مال جلوه می‌کند. صفتی که در موشها انسان را به تحسین وامی‌دارد این است که آنها با کمال میل حاضرند سرمایه خود را با کسانی که احساس می‌کنند لیاقتش را دارند، به اشتراک بگذارند.

موشها استانداردهای بسیار بلایی دارند برای همین نمی‌شود به آنها کلک زد یا با حرف و بحث گمراهشان کرد. موش اگر تصمیم بگیرد شما را دوست داشته باشد ابدا احساسش را از شما پنهان نمی‌کند و زمانی که تصمیم می‌گیرد با کسی رابطه دوستانه برقرار کند، دوستی و درعین حال خصومت ناشی از دلخوریش حد و مرزی نمی شناسد.

دوستی با متولدین سال موش / خصوصیات های عاطفی موش ها

اگرکسی که موش دوستش دارد یا با او رفاقت می‌کند روزی به او خیانت کند، در موش این توانایی عظیم وحود داره که هم انتقام بگیرد و هم در ممقابل خواسته های نابجای او بایستد. موش‌ها هیچ وقت احازه نمی‌دهند کسی با آنها بازی کند. در تجارت و کار هم. مثل عشق و شرا کت، صراحت آنها در هنگام احساس اشتباه و خیانت در طرف مقابل گاهی به بی‌ادبی می‌کشد.

موش‌ها آدمهای جذابی هستند. آنها حتی در بدترین وضع و در اوج عصبانیت می توانند خودشان را جمع و جور کنند و با روی گشاده به دیگرا بگویند «هی! چطوری؟» حضور در جمع های اجتماعی مرض و شیوه دائمی آنهاست.

موش را اگر از اجتماع دور نگه دارند و او نتواند هميشه سه چهار تا رفیق را در اطراف خود داشته باشند، از تنهایی دق میکند و می میرد.

از آنجا که شخصیت پرجنب و جوش و روحیه بالایی دارد و غالبا هم برنده است، دلش می خواهد هم سرگرم بشود و هم اسباب سرگرمی دیگران را فراهم آورد، مهمانی بدهد، غذاهای لذید بپزده از حضور مهمانهایش لذت ببرد و در مجموع عاشق جشن و سور و خوشگذرانی است.

موش ها در اجتماع

اگر موشی شما را به مهمانی دعوت کرد بدون لحظه‌ای تردید قبول کنید و مطمتن باشید ناامید نحواهید شد و برایتان ماجراهای غیرمتتظره و جالبی پیش خواهند آمد. موش‎ها عاشق تنوع و تغیبر برای خود و اطرافیان خود  هستند و در ارتباط با آنها کسالت معنی ندارد.

موش ها به چه چیزی علاقه دارند؟

موشها علاقه عجیبی به کسب پیروزی‌های بزرگ در زندگی دارند. هربار که با متولد سال موش روبرو می‌شوم، اولین چیزی که توجهم را جلب می‌کند. علاقه او به لباس شیک، حواهرات گران‌قیمت و آداب معاشرت است. موشها واقعا دوست دارند در نظر همه بهترین جلوه کنند.

آنها محیط اطراف خود را از اشیای زیبا و تماشایی پر می‌کنند. زنهای متولد سال خرگوش (موش) علاقه عجیبی به روبدوشامبرهای شیک و وسایل تزئینی دارند. خانه آنها معمولاً پر از اشیای ظریف و عتیقه است و گاهی در خانه آنها گیاهی جنگلی دارند و بینید که در هیچ جای دیگری نمی‌روید!

موشها با این عشق عجیبی که به زندگی شیک و خوب دارند؛ پدر و مادرهای هوشیاری هم هستند و هر مرحله از رشد فرزندشان علاقه آنها را به عنوان پدر یا مادر به خود جلب می‌کند. ار کسی که تحت سرپرستی موش قرار دارد صدمه‌ای بخورد و یا لازم باشد درد بزرگی را را تحمل کند. موشها بشدت احساس دلتنگی می کنند و هرکاری از دستشان بر آید می کنند  و هرکاری از آید می‌کنند تا وضعیت به شکل درستی درآید، پرای همین موشها به قول مردم «دست به خیر» هستند و می‌شود آنها را برای ابد، رئیس ” کمیته کمک به معلولین جسمی و ذهنی” و يأ رئیس انجمن خیریه و امثال آنها کرد.

معروفترین انسان متولد سال موش کیست؟

یکی از محبوب‌ترین متولدین سال موش مارلون براندوست (متولد ۱۹۲۴). او برای کمک به سرخ پوستان آمریکایی و در اعتراض به شیوه‌های حاکم بر امریکا؛ حایزه اسکار را رد کرد و با صدای رسا از مردم خواست به آنها کمک کنند.

مارلون پراندو نمونه کاملی از یک متولد سال موش است. او خیلی خوب می‌داند که چگونه از جذابیت های خود به بهترین نحو بهره ببرد.. او نقش‌های بسیار متفاوت و گوناگونی را با مهارت  حیرت انگیزی بازی و از هر یک از آنها شاهکاری خلق کرده است و در عین حال مثل اغلب متولدین سال موش هیچ وقت نتوانسته است با تهیه کنندگان، کارگردانها و سایر هنرپیشه‌ها اعم از زن و مرد، راحت کنار بیاید.

موشها از خودشان راضی هستند و غالبا از تلاش دیگران قدردانی نمی‌کنند آن ها ابدا نمی توانند قبول کنند که هیچ کس؛ «حتی خودشان» کامل نیست. همین احساس ناقص بودن، گاهی اوقات گلایه‌های فراوانی را در آنها و اطرافیانشان ایجاد می‌کند و زندگی را برای آنها و دیگران سخت می‌سازد.

استعدادها و مهارت ها در متولدین سال موش

موش‌ها توانایی و دانش تأثیرگذاری بر دیگران را فراوان دارند. هیچ کس نمی تواند در مقابل متولد سال موش بی تفاوت باشد. در نیمی از موارد، آدمها از او متنفر هستند (حتی می‌ترسند) و در نیمی دیگر عاشقانه تحسین‌اش می‌کنند. شرایط محیطی موش و نظر آدمها نسبت به او هرچه که باشد. او موجودی زیبا و تودل‌برو است.

موشها می‌توانند در یک لحظه با مهارت خاصی با نخست وزیر بحث سیاسی کنند و در عین حال حواسشان به بچه‌ها که دارند در حیاط بازی می‌کنند باشد و صورتحسابی را هم که تعمیرکار ماشین آورده است و دارد سر ۲۰ درصد تخفیف پانه میزند بپردازند. با تمام آینها عادلانه نیست اگر فکرکنیم موشها متظاهر و اهل دوز و کلک هستند. بلکه فقط صاحب شخصیت محکمی هستند و می‌توانند از میان هزاران مشغله عبور کنند و به راهشان ادامه دهند.

آنها چه کار و کاسبی راه بیاندازند و چه درگیر مسئله عشقی و عاطفی بشوند، مغزشان برای یک لحظه هم دست از محاسبه بر نمی دارد.

مشتاقانه ترین کارهای خیریه و بخشش های بی دریغ آنها هم، فارغ از حسابگری نیست. بعید است موش جلوی کسی سر خم کند و يا به دوستی و عشقی گردن نهد مگر آن که صد در صد اطمینان داشته باشد که سودی در آن نهفته است. شعار آنها این است «یکی بده یکی بگیر». آنها ابا اهل انجام کار درمقابل «هیج» نیستند و حتما باید سودی در کارشان نهنته باشد و دست کم در آن از وجهه ای برخوردار شوند که بعدها بتوانند از آن استفاده کنند.

موش ها در عشق و عاشقی

احساسات‌بازی و براساس خواسته  دل عمل کردن (بخصوص دل دیگری) چیزی است که متولد سال موش به هیچ وجه به آن تن نخواهد داد.

با وجود این جالب است که گاهی موش نمی تواند خود را از حسرت گذشته و یادآوری خاطرات تله و شیرین آن برهاند و بدش نمی‌آید خود را به دست خیال بسپارد و سفری در گذشته‌ها کند.

موش چه درگیر سرمایه گذاری شود و چه سر و کارش با مسأله ای عاطفی و عشقی بیفتد، هرچیزی غیر از آن را از یاد می‌برد و هیچ مرزی را نمی‌شناسد و تا به هدف خود نرسد، دست از تلاش بر نمی دارد، برای همین هم هست که موش‌ها آدمهای منفعت طلب و پولداری هستند وگاهی اوقات چنین به نظر می‌رسد که آنها دست به هرچیزی که میزنند، طلا میشود.

موش های مهربان و دست و دل باز

موشها، حل کنندگان مشکلات همه مردم دنیا هستند. آنها می‌توانند از ورشکستگی جان به در پبرند و در ظرف مدت کوتاهی اوضاع را به شکل سابق درآورند و با سهولت و کمال ظرافت روی معامله‌های نه جندان درست، سرپوش بگذارند.

توانایی دیدن همه چیز از ورای دیوارها و پیدا کردن نقاط ضعف، سبب می‌شود که موشها هر کاری را که برعهده می‌گیرند، درست از پس آن برآیند و اگرموشی موقتا از ان استعداد خود استفاده نمی‌کند، حتماً آن را برای روز مناسب نگه داشته است.

موشهای تنبل

زندگی اگر خیلی آسان بشود، موشها تنبل می شوند. موشها را باید دوست داشت، چون از زندگی اجتماعی لذت زیادی می‌برند و معمولاً هم می توانند کاری کنند که هرکسی از مصاحبت آنها لذت ببرد.

روح موش، دائما در جستجوی رابطه نزدیک، آشنایی بیشتر و به اشتراک گذاشتن افکار و عقاید و آرزوهاست. در خانه که هست، دلش می خواهد راجع به همه چیز صحبت کند. گاهی اوقات آشنایان آنها، از این که موش ها اینقدر خوب جلوی پایشان را می بینند و حساب همه جای کار را می کنند کفرشان بالا می آید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.