طالع بینی چینی ببر (خصوصیات متولدین سال ببر)

ویژگی های ببر

آیا تا به حال با کسی آشنا شده اید که خداوند هزارجور نعمت مثل استعداد، زیبایی، هوش و خوش مشربی را به او داده باشد و او مثل بچه هفت ساله ای که پاهایش را به زمین می کوبد و چیزی را میخواهد شغل عوض کند؟

شعار متولدین سال ببر این است که حتما در «شغل یا جای بعدی شانس بیششتری وجود دارد». ببر هیچ‎وقت تصورش را هم نمی‎تواند بکند که تمام طول زمستان را را کنج خانه لم بدهد. پس انداز کردن در بانک به نظر او کار آدم های تنبل است.

ازدواج در نگاه متولدین سال ببر

ازدواج در نظر او جاذبه چندانی ندارد. مرد و زن و کودک متولد سال ببر همان چیزی است که مادرهای ما به آن «پر و پیمان» می گفتند.

ببر ها در اجتماع

در ارتباطی که با ببرهای مختلف در سطوح اجتماعی گوناگون داشته ام، به این نتیجه رسیده‎ام که آنها «مهره مار» دارند و می توانند کاری را که بقیه مردم با هزار مشقت انجام میدهند، با اشاره یک انگشت انجام بدهند. ببرها ممکن است خشن ترین و بی ادبانه ترین کارها را هم انجام بدهند، اما باز مردم عاشق و شیفته آنها هستند.

شعار ببر: خواستن توانستن است

توانایی آنها برای دستیابی به موفقیت، هیچ وقت با شیوه های سنتی قابل تفسیر نیست. ما همه فکر می‎کنیم با کار شلّاقی، تحصیلات کافی، آموزش، پیش‎زمینه های علمی و فرهنگی می‎شود به هدف رسید.

برای ببرها، همه این حرف ها جفنگ است. آنها به هدف می رسند بی آنکه لازم باشد این امتیازات را در اختیار داشته باشند. انگار تقدیرشان این است. چرا تقدیر، چون واقعا تسلطی بر تقدیر خود ندارند.

اگر در سال 1985 شارل‎دوگل (متولد 1890 سال ببر) سرکار نمی آمد چه بلایی سر فرانسه می آمد؟ او قد بلند و کشیده و بدقواره بود اما چنان به خود اعتماد داشت که کسی جرأت پدرش نمی شد به او بگوید که چقدر بی ریخت است.

آیا ببرها لایق رهبری هستند؟

به نفع همه آدم هاست که پشت سر متولد سال ببر کور کورانه راه نیافتند. هرچند آنها جوری وانمود میکنند که انگار می دانتد دارند چه می‎کنند و مقصد کجاست، ولی اگر شما قصد دارید در جنگل زندگی دنبال سر ببر راه بیفتید، بهتر است برای بازگشت بیش از چند نشانه با خود بردارید که سر راه بگذارید.. آنها همیشه رهبر و گاهی برنده اند.

ببرهای کله شق و ریسکی

گاهی اوقات به خاطر منفعتشان عجیب کله شقی به خرج میدهند. آنها از این نظر به پادشاه متکبر فرانسه لویی چهاردهم (متولد 1638 سال ببر) شبیه هستند. او که مشاوران عاقلی داشت، توانست مدتها بر فرانسه حکومت کند و ثروت و دارایی فراوانی اندوخت.

متولدین سال ببر، گاهی اوقات خیلی قهرمان تر از قهرمانان واقعی به نظر میرسند و جنان از آنها تقلید می‎کنند که انگار جلوی رویشان آیینه گذاشته اند. آدم در عین حال که از دست آنها کفرش بالا می آید، با همان مهره ماری که گفتم، به طرفشان جذب میشود.

ببر ها عاشق ریسک کردن هستند و می میرند برای اینکه آدم جلویشان هورا بکشد. احتمالا با گفتن این حرف ها، شما را گمراه کرده ام. ببرها همیشه هم پر اداواطوار و مشهور و ستاره سینما نیستند. بسیاری از آنها که اطراف ما زندگی میکنند، آدم های معمولی ای هستند که سعی می کنند به شیوه همه ما یک جوری بی سر و صدا امورشان را بگذرانند، ولی همیشه درباره ببرها یک نکته خاص وجود دارد. چینی ها می‎گویند، آنها ذاتا شانس دارند و می توانند از میان برترین مخمصه ها خود را نجات دهند و بگریزند.

ببر جسور و نترس

یادتان باشد که ببرها موجودات منحصر به فردی هستند. آنها را نمی شود راحت تحت تاثیر قرار داد، دائما با سیستم موجود می‎جنگند و بسیار جسورند و از خطا نمی ترسند.

منظورم این است که انسان درمقابل یک متولد سال ببر، احساس نمی‎کند در آب ولرم شنا می‎کند. او یا حس آب سرد را به انسان می‎دهد یا آب جوش!.

کم هستند کسانی که برای این خصلت های ببر به او احترام نگذارند. سخاوت او همراه با قدرت ذاتیش، محبوبیت همیشگی او را تضمین می‎کند.

سمبل ببر در طالع بینی چینی

در طالع‎بینی‎چینی، سبمل سال ببر، چوب است. معنی سمبل چوب این است که متولد سال ببر حیات را بیدار می‎کند. او همه چیز را وادار به رشد می کند و در مقابل مصائب طبیعی می‎ایستد.

او اهل عمل، صاحب انرژی و نیرو و انگیزه و تصمیم قاطع است. هرچند ممکن است ظاهرا آرام به نظر برسد، ولی ابدا استراحت را نمی‎شناسد. او همیشه منتظر ماجراست، اما می‎داند چگونه مکث کند و بعد تصمیم بگیرد و درست سر بزنگاه دست به عمل بزند. ببرها در مرحله عمل بسیار قوی تر از مرحبه قضاوت هستتند. آنها سخنان عاقلانه دیگران را می‎شنوند و از آنها استفاده می‎کنند.

اگر ببر در هنگام شب به دنیا بیاید، از بعضی از جنبه ها آرام تر خواهد بود، اما امان از ببری که در فاصله طلوع آفتاب تا ظهر به دنیا بیاید. او دائما مثل یک یوزپلنگ در کمین ماجراهای جدید خواهد نشست.

ببرهای متولد در روز، بسیار حساس تر هستند. برای ببر، خیلی دشوار است که وقتی عصبی می‎شود، بتواند گریبان خود را از چنگ خود رها سازد. این موضوع چندان دلچسب نیست، ولی بی‎قراری‎ها و ماجراجویی‎های ببرها گاهی آنها را دچار مرگ های فجیعی می‎کند.

ببر ها در کار و فعالیت

درمورد کار می‎توان گفت ببرها تقریبا هر کاری را که در آن  رهبری و فعالیت شدید وجود داشته باشد می توانند انجام بدهند. متولد سال ببر اگر بتواند رئیس جمهور، افسر عالی‎رتبه ارتش و یا حتی رئیس مافیا بشود، واقعا حالش خوب خواهد بود. او یا بالاترین رتبه را می خواهد و یا بکلی از خیر کسب وجهه و کقام در هر زمینه ای فکرش را بکنید می‎گذرد.

اگر بداند که بالاخره رئیس یک کمپانی خواهد شد، تا مدتی زیردست بودن را تحمل خواهد کرد، ولی اگر احساس کند که هیچ پیشرفت و تلاشی وجود ندارد، واقعا کسل می‎شود. بهتر است به بانک برود و پولی قرض کند و مغازه اغذیه فروشی، مدرسه یا حزب سیاسی خودش را راه بیاندازد. او نمی‎تواند برای یک مدت طولانی کسالت و یکنواختی را تحمل کند.

عشق او به رهبری و مسابقه باعث می‎شود که فرمانده خوبی از کار دربیاید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.