تبدیل لپ تاپ به مودم وای فای به کمک نرم افزار

چگونه لپ تاپ را به مودم وای فای تبدیل کنیم؟

در این مقاله How to enable hotspot internet in laptop می خواهیم یاد بگیریم که چگونه نقطه اتصال اینترنت یا همان هات اسپات را در لپ تاپ فعال کنیم و اینترنت لپ تاپ را با دستگاه های دیگر Share نماییم. در ادامه با ما در این آموزش همراه شوید.

تبدیل لپ تاپ به مدوم وای فای به کمک نرم افزار اشتراک گذاری اینترنت لپ تاپ از طریق وای فای. نیازی نیست که مثل اموزش های اکثر سایت ها تنظیمات اینترنت رو دستکاری کنید با نرم افزاری که به شما معرفی میکنم والبته اموزش استفاده از اون دیگه نیازی نیست که به طور دستی تنظیمات اینترنت رو دستکار کنید

Connectify Hotspot pro نرم افزاری بسیار عالی و کارآمد برای به اشتراک گذاری اینترنت و اطلاعات از طریق  وای فای (wi-fi) داخلی لپ تاپ است. یعنی به وسیله این نرم افزار میتوانید از طریق مودم داخلی لپ تاپ اینترنت را برای دیگران به اشتراک بگذارید و در واقع لپ تاپ خودتان را به مودم  وای فای تبدیل کنید

دانلود نرم افزار از آدرس اینترنتی زیر

https://b2n.ir/connectify-hotspot

این نرم افزار قابلیت ارسال و دریافت اطلاعات و فایل ها بین دو سیستم رو دارد برای شروع کار باید نرم افزار رو دانلود کنید که نزدیک به ۹ مگ هست.برای نصب این برنامه اول اینترنت خودتون رو غیر فعال کنید .دوم برنامه رو نصب کنید که مثل برنامه های دیگه چند تا next و  Agree میخواد .

سوم روی کرک برنامه راست کلید کنید و Run as administrator رو بزنید و در پنچره ای که باز میشود گذینه Activate PRO را بزنید و بعد از یک دقیقه برنامه را اجرا کنید و از برنامه لذت ببرید.

برای اشتراک اینترنت یا hotspot کردن ،کافی هست تا  وای فای لپ تاپ رو روشن کنید و بعد روی Start Hotspot که در  زیر منوی stting برنامه است رو بزنید تا لپ تاپ شما تبدیل به یک hotspot بشه .

برای ارسال فایل و اطلاعات فقط کافیه به زیر منوی clients برید، فایل رو گرفته و روی دستگاه مورد نظر رها کنید

عکسی از محیط برنامه

تبدیل لپ تاپ به مودم وای فای

 تبدیل 

یکی از امکانات این برنامه این هست که هر دستگاهی به  وای فای شما متصل بشه رو نشون میده ، و تعداد دفعات متصل شده به وای فای شما رو شمارش میکنه .

enable wifi hotspot in laptop

 تبدیل وای فای به کمک نرم افزار

منبع:تک فارس

Leave A Reply

Your email address will not be published.