بیوگرافی هومن برق نورد + عکس های جدید

عکس های هومن برق‌نورد و همسرش+ بیوگرافی

عکس های هومن برق‌نورد

در این مطلب عکس های جدید بازیگران بیوگرافی هومن برق‌نورد و عکس های خانوادش را برای شما آماده کرده ایم و امیدواریم که مورد رضایت شما قرار بگیرد.

 

هومن برق نورد بازیگر و کمدین

بیوگرافی هومن برق‌نورد

هومن برق‌نورد (متولد ۵ دی ۱۳۴۸) بازیگر ایرانی تئاتر، سینما و تلویزیون است. از عمده دلایل مشهور شدن وی ایفای نقش ناصر در ساختمان پزشکان است.

هومن برق نورد با هنرنمایی در سریال ساختمان پزشکان به شهرت فراوانی دست یافت و با بهنام تشکر در سریال های دزد و پلیس و دودکش به یک زوج هنری بی نظیر تبدیل شدند و تکیه کلام های بامزه او در سریال دودکش مورد توجه بینندگان این سریال قرار گرفت.

عکسهای هومن برق نورد بازیگر قدرتمند سینما ، تئاتر و تلویزیون را میتوانید در ادامه ببینید.

هومن برق نورد و همسرش

مصاحبه با هومن برق نورد

ناگهان با بهنام رفیق شدم!
شما گفتی فقط با یک نفر رفاقت داری.  یعنی با بهنام تشکر هم رفاقتی نداری؟

خب، آن یک نفر بهنام تشکر است که به خانه من می‌آید و با هم رفت‌و‌آمد داریم.

برای بازی در کارها یکدیگر را پیشنهاد می‌دهید. باتوجه به اینکه در «ساختمان پزشکان» بازی شما ۲نفر اتفاق خوبی بود و این اتفاق دوباره درحال تکرار شدن است؟

اگر ببینیم حرفمان در گروه برش دارد چراکه نه؟ ما واقعا یکدیگر را قبول داریم. بهنام یار خوبی است. یکسری از رفاقت‌ها این‌طور شروع می‌شود؛ ۲نفر اول با هم رفیق می‌شوند و بعد با هم کار می‌کنند و در کار ممکن است هزار حرف و حدیث پیش بیاید. من و بهنام اول با هم کار کردیم و بعد رفیق شدیم. در تئاتر من اجراهای او را می‌دیدم و او اجراهای من را، اما فقط با هم سلام و احوالپرسی داشتیم. اولین تجربه همکاریمان «ساختمان پزشکان» بود. بهنام همکار بسیار دقیق و خوبی است و من هیچ‌وقت چنین دوستی نداشتم.

هومن برق نورد در نقش روحانی در سریال پرده نشین

عکس های هومن برق‌نورد

  پیاده راه بروی و دزدی نکنی!
هیچ‌وقت اتفاق افتاده است که از نظر مالی به کف برسی و هیچ پولی نداشته باشی. در چنین شرایطی هیچ‌وقت فکر دزدی به ذهنت خطور کرده بود؟

آن موقع در تئاتر شهر اجرا داشتم. بعد از اجرا، پول تاکسی و اتوبوس سوار شدن را نداشتم و مجبور می‌شدم از چهارراه ولیعصر تا خانه پیاده بروم. نزدیک ۲ساعت در راه بودم تا به خانه برسم. فردای آن روزهم پیاده به تئاتر برمی‌گشتم. حتی آن موقع هم فکر دزدی به سرم نزد.

بزرگ‌ترین ترس هومن برق‌نورد از زندگی چیست؟

اینکه سکته کنم و نمیرم. دعایم برای خودم این است که خدایا به روزی نیفتم که دیگران مجبور به تر و خشک‌کردنم شوند. اگر قرار است اتفاقی بیفتد بهتر است که یکدفعه از دنیا بروم.

یعنی در تئاترتان پولی در کار نبود؟

الان هم پولی در کار نیست. با مدیرها که صحبت کنی، می‌گویند تئاترها مثل باغ زمزم است. باید از ما بپرسی تا بگوییم چه سختی‌هایی که تحمل نمی‌کنیم.

با این حال اصرار داری تئاتر را ادامه دهی؟

بله متاسفانه. از این بابت می‌گویم متاسفانه که شرایط، شرایط مناسبی برای بازیگرهای تئاتر نیست.  ما قطعا به خاطر پول تئاتر بازی نمی‌کنیم. درواقع همین تئاتر بازی کردن باعث می‌‌شود از خیلی پول‌ها و کارهای دیگر صرف‌نظر کنیم. اما متاسفانه بعضی از مسئولان فقط میز و مقامشان برایشان مهم است. من هیچ‌وقت خودم را وابسته به ژانر خاصی نمی‌کنم. هیچ‌وقت آلوده یک گروه نمی‌شوم. به این دلیل که به محض اینکه زیراب یکی بخورد، همه گروه زمین می‌خورد. من همیشه کارم را انجام می‌دهم. فرقی نمی‌کند تئاتر گلریز بازی کنم یا تئاتر تماشاخانه. البته کارگردان و شرایط برایم مهم است. کارگردان‌ها بیشتر از مدیران قدر تو را می‌دانند، چون می‌دانند تو برایشان پول به دست می‌آوری و آنها تو را به شکل اسکناس می‌بینند که اشکالی هم ندارد. چون از طریق تو پول درمی‌آورند و به تو هم دستمزد می‌دهند.

عکس جالب هومن برق نورد
من مجری نیستم، بازیگرم
چه خصوصیت خاصی در بهنام تشکر دیدی که باعث شد شما که اهل رفیق و رفیق‌بازی نیستی بتوانی به او اعتماد کنی؟

بهنام یک انسان به تمام معناست. انسان واقعی که انسانیت را می‌شناسد.

تو و بهنام مثل کدام زوج‌های سینمایی جهان خودتان را می‌بینید؟

در کار «دزد و پلیس» به بهنام گفتم من بیشتر می‌خورم تا چاق شوم تا بشویم مثل «چیچو و فرانکو» اما به‌طور جدی به این موضوع فکر نکرده‌ام.

اما امکانش هست که این زوج هرچه جلوتر می‌روند ماندگارتر شوند؟

این کار را نمی‌‌کنیم. خیلی پیشنهادها به من شده است که وقتی متن را خوانده‌ام متوجه شده‌ام به «ناصر» «ساختمان پزشکان» نزدیک است و آن را بازی نکرده‌ام. حتی یک نفر یک مسابقه طراحی کرده بود و به من و بهنام پیشنهاد داد که بهنام «دکتر نیما» باشد و من «ناصر» که با هم مسابقه را اجرا کنیم. پولی‌ هم‌که‌پرداخت می‌کردند مبلغ نجومی‌ای بود. من و بهنام با هم صحبت کردیم و بعد از مشورت پیشنهاد را رد کردیم زیرا من مجری نیستم، بازیگرم. به کسانی که هزار شغل دارند؛ بازیگر، مجری، کارگردان و تهیه‌کننده هستند، شب‌ها مسافرکشی می‌کنند و بعدازظهرها در بانک کار می‌کنند، کاری ندارم، من بازیگرم.
راهی برای کم کردن اضطراب‌ها
سیستم زندگی‌ات چطور است؟

من بی‌نظم‌ترین فرد روی زمینم؛ از لحاظ زمانبندی، وقت و خواب. اگر کار نداشته باشم تا وقتی هوا روشن می‌‌شود بیدارم. از آن‌‌طرف ۲بعدازظهر از خواب بیدار می‌شوم، صبحانه مفصل می‌خورم و ساعت ۱۱،۱۰ شب شام می‌خورم و دوباره تا صبح بیدارم.

خودت این‌ بی‌نظمی را دوست داری؟

بله، من شب را دوست دارم به خاطر سکوتش و اینکه در تاریکی کثیفی بیرون دیده نمی‌شود، بنابراین دوست دارم شب‌ها بیدار بمانم.

بعد ازفشار کاری‌ات برای ریکاوری چه می‌کنی؟

یا به سفر می‌روم یا در خانه می‌مانم و پلی‌استیشن بازی می‌کنم. با همین کارها خستگی‌ام را رفع می‌کنم. البته کارتون هم می‌بینم و از کارتون هیچ‌وقت نمی‌گذرم.  من «تام و جری» و «همینه‌ها» را و همچنین عروسک‌هایشان را دوست دارم.

عکس های جدید هومن برق نورد

عکس های هومن برق‌نورد

  عکس من با لباس بتمن
قهرمان دوران کودکی‌ات کدام کاراکتر بود؟

بتمن، یک عکس با لباس بتمن دارم. متولد ۱۳۴۸ هستم و دوران قبل از انقلاب بتمن و اسپایدرمن تازه خلق شده بودند و با آنها رؤیاپردازی می‌کردم.

کارتون دیدن برای بازیگرها تکنیک است؟

نه، من کارتون نگاه می‌کنم که لذت ببرم. مثل بچه‌ها یک بسته پفک برمی‌دارم و کارتون می‌بینم، تا حالا برایم اتفاق نیفتاده است که از کاراکتر انیمیشن بخواهم وام بگیرم.

اگر می‌توانستی به گذشته برگردی دوست داشتی در کدام مقطع زندگی‌ات توقف کنی؟

من نه به دیروزم فکر می‌کنم و نه به فردا. فقط در امروز هستم. در لحظه زندگی می‌کنم. اگر همین الان با شما کتک‌کاری کنم، فردا که شما را ببینم انگار نه انگار که با هم مشکل داشته‌ایم. هیچ کینه‌ای را در دلم نگه نمی‌دارم؛ برای اینکه می‌گویم کینه، عداوت، حسادت اولین ضرری که می‌رساند به خود کسی است که این احساس‌ها را دارد.

خصیصه‌ای داری که تو را رنج بدهد؟

نه، زندگی همین است که هست. کسانی که از زندگیشان راضی نیستند فکر می‌کنند زندگی چیز دیگری است. نه اینطور نیست زندگی همین است؛ صبح باید بروی سرکارت، دعوا کنی، خوش بگذرانی، بگویی و بخندی. نمی‌دانم بعضی‌ها از زندگی چه می‌خواهند، اتفاق بد هم که برایم می‌افتد، می‌گویم همیشه که نباید خوش‌ خوشان باشد. مهم نیست که امروز هم این اتفاق بد افتاده است. زندگی است دیگر…

عکس هومن برق نورد و بهنام تشکر

من نمی​توانم مدل بشوم
زندگی بازیگری که صرفا بازیگر است در کدام طبقه اجتماع طبقه‌بندی می‌‌شود؟

شاید آقای گلزار از طبقه مرفه باشد ولی ما متوسط و اصغرآقا طبقه پایین. نمی‌شود کلیت بست.

خوش‌قیافه بودن چقدر به موفقیت یک بازیگر کمک می‌کند؟

چهره خوب بی‌تاثیر نیست. تو می‌خواهی بنشینی و یک آدم را ببینی و آن آدم باید یک سمپاتی داشته باشد که تو جذبش شوی. اگر نداشته باشد کار بازیگر سخت می‌شود که بدون آن بتواند نظر کسی را جلب کند. داشتن چهره خوب یک امتیاز است برای بازیگر، اما نداشتن آن عیب نیست. من چهره متوسطی دارم و نمی‌توانم مدل عکس‌ها شوم. بازیگری هستم که برای کارم زحمت می‌کشم، برای خودم و هنری که می‌خواهم ماندگار شود.

چقدر به خودت می‌رسی؟ هیچ‌وقت رژیم‌غذایی گرفته‌ای؟

اصلا به خودم نمی‌رسم، رژیم می‌گیرم اما نه به آن معنا که به خودم بگویم باید ۲۰کیلوگرم لاغر شوم؛ روزی ۲ساعت پیاده‌روی کنم،‌ باشگاه بروم، رژیم بگیرم و چربی نخورم، من نمی‌توانم با برنامه زندگی کنم. زندگی ‌ام درعین بی‌برنامگی برنامه خودش را دارد و خودم می‌دانم می‌خواهم چکار کنم. تنها موقعی که برنامه دارم وقتی است که سرکار هستم و برنامه به من تحمیل شده است. ۷صبح بیدار شدن برایم کابوس است. وقتی آدم‌ها را در خیابان می‌بینم می‌گویم من نمی‌توانم مثل اینها باشم. وقتی یک کار اداری دارم بیچاره می‌شوم تا آن کار انجام شود، یک هفته به آن فکر می‌کنم. هرروز می‌‌گویم فردا، نه پس فردا انجام می‌دهم و مدت‌ها اتمام آن کار طول می‌کشد. آرزویم این است اگر عمری بود و پیر شدم یک فروشگاه اسباب‌بازی فروشی بزنم و آنجا با خیال راحت بازی کنم و از دیدن بچه‌ها لذت ببرم.

هومن برق نورد در نقش ناصر در ساختمان پزشکان

سال نام سمت کارگردان توضیحات
۱۳۹۴-۱۳۹۵ دوردست‌ها بازیگر جواد ارشاد شبکه ۱
۱۳۹۴-۱۳۹۵ قرعه بازیگر برزو نیک نژاد نوروز ۹۵ شبکه ۳
۱۳۹۴-۱۳۹۵ پادری بازیگر محمدحسین لطیفی این سریال، فصل دوم مجموعه دودکش است.
۱۳۹۳-۱۳۹۴ آقا و خانم سنگی بازیگر شاهد احمدلو این سریال پیشتر، «زشت و زشت‌تر» نام داشت.[۳]
۱۳۹۳ پرده‌نشین بازیگر بهروز شعیبی پاییز ۹۳ شبکه ۱
۱۳۹۲-۱۳۹۳ روزهای بد، به‌در بازیگر سعید آقاخانی نوروز ۹۳ شبکه ۳
۱۳۹۲ دودکش بازیگر محمدحسین لطیفی رمضان ۹۲ شبکه ۱
۱۳۹۱ تله‌فیلم «دسر توت فرنگی» بازیگر محمدرضا حاجی‌باشی شبکه ۱
۱۳۹۱ زمانه بازیگر حسن فتحی
۱۳۹۱ دزد و پلیس بازیگر سعید آقاخانی شبکهٔ ۳
۱۳۹۰-۱۳۹۱ چک‌برگشتی بازیگر سیروس مقدم نوروز ۹۱ شبکه ۱
۱۳۸۹ در مسیر زاینده رود بازیگر حسن فتحی شبکه ۱
۱۳۸۹-۱۳۹۰ ساختمان پزشکان بازیگر سروش صحت شبکه ۳
۱۳۸۸ باغ شیشه‌ای بازیگر مهدی مظلومی بهار ۱۳۸۹
۱۳۸۸ فاکتور هشت بازیگر رضا کریمی
۱۳۸۷-۱۳۸۸ اشک‌ها و لبخندها بازیگر حسن فتحی شبکه ۱
۱۳۸۶-۱۳۸۷ بیداری بازیگر بهرام عظیم پور
۱۳۷۴-۱۳۷۵ ابووهیب بهلول
(هفتمین سفیر)
بازیگر رضا شالچی محصول سیمای برون‌مرزی

هومن برق نورد در دورهمی مهران مدیری

Leave A Reply

Your email address will not be published.